Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan lehet felkészülni...

Hogyan lehet felkészülni lélekben a haszonállatok levegására?

Figyelt kérdés
Városból költözöm falura és lesz baromfim, esetleg nyulam is. Eleinte biztosan nem én fogom vágni őket, fizetek majd érte, de mikor majd tudom hogyan kell, akkor nekem kell majd. Erre hogyan lehet felkészülni lélekben?
2022. júl. 8. 06:53
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
56%
Isten is azért teremtette őket, hogy megyegyük.
2022. júl. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Úgy hogy valamit enned kell. Persze ha ez nem megy, akkor továbbra is marad a segítség. Vagy a már konyhakész hús megvásárlása.
2022. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Isti22 válasza:
84%

Ha zavar, akkor miért akarod levágni őket?

Amúgy csak azért félsz tőle, mert még nem csináltad. Majd megszokod.

2022. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is vannak pipiink, jelenleg én sem tudnám megölni őket, anya szokta őket levágni. De vágyom én is a skillre, hogy meg tudjam tenni. Talán az a tudat segítene, hogy ígyis-úgyis le lesznek vágva szegények, ezért (is) vannak tartva és nem azért, hogy végelgyengülésben haljanak meg... De én még várom az apokalipszist, vagy hogy elvesszek egy nagy erdőben és rá legyek kényszerülve arra, hogy túlélési ösztönből öljek meg egy állatot. :D
2022. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
94%

A lényeg, hogy gyors és határozott legyen.

Sosem bírtam mikor az öreglányok életlen késsel fűrészelték a tyúkot, kacsát. Legjobb egy éles baltával lecsapni a fejét. Akkor gyorsan vége van.

A nyulakhoz szintén kell gyakorlat, hogy egy határozott ütéssel vége legyen.

Igen. Ezek tenyésztett gazdasági állatok, de fontos, hogy amennyire lehetséges gyors legyen

...

2022. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%

Ezzel a hozzáállással szerintem még várj egy kicsit, az sem baj, ha csak évek múltán tudod magad rávenni, de haszonállatot nem szabad sajnálni. Nem azért mert kegyetlen az ember, hanem ha sajnálod, akkor kuka az egész, hogy eszed meg?


Nem szabad így felfogni, mert az senkinek nem lesz jó.


5-tel kell egyet értenem, kb ezek a legfontosabb dolgok, a határozottság és a normális hozzáállás. Ha valami félremegy nem szabad pánikolni, mert addig is szenved az állat, meg kell oldani, hogy gyorsan kimúljon.

2022. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
16%

"Nem azért mert kegyetlen az ember, hanem ha sajnálod, akkor kuka az egész, hogy eszed meg?"


Azt mondják hogy pont ezért jött létre a Veganizmus, meg különben is, amit az állat megeszik/iszik azt előled eszi/issza el. 😊

2022. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Vans$ ***** válasza:
34%
Szólsz Nekem megyek és levágom,cserébe ehetek belőle :D
2022. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%

Ha ez ellenérzéseket vált ki belőled, miért nem vársz vegetáriánussá?

Biztosan népszerűtlen lesz a válaszom, pedig ez lenne a logikus, és ez oldaná meg igazából a problémádat. Attól még mindent ugyanúgy csinálhatsz, csak más dolgokat eszel.

2022. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen alapon az emberek 90 százaléka vegetáriánus lenne.


Azért van az állat, hogy levágd. Én egy fikarcnyit sem sajnálom őket.

2022. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!