Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Másoknak is pusztult el...

Másoknak is pusztult el disznó ezekben a nagy hőségekben?(nem kíváom senkinek) Sajnos nekünk elpusztult, pedig szép nagy volt,nem sokára szerettük volna levágni

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is van itthon egy disznóm, mióta meleg van nagyon piheg és szenved,nem tudom megéri e az augusztust. Ha haza jövök folyamatosan panaszkodik. Lehet hogy már most le kellene vágnom 😈
2023. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem vágd le, monnél hamarabb
2023. júl. 19. 00:09
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Lehet nem lenne legális teljesen 😂illetve egyáltalán 😂
2023. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
#3 Én értettem. :D
2023. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Az egy napos hulla zsírja még kisüthető - így mérsékelheted a kárt!
2023. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

#1

Lol!

2023. júl. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk "csak" 2 tyúk pusztult el, pedig igyekszünk védekezni a meleg ellen. Pontosan ezért utálom a nyarakat, mindig rettegek, ezúttal mit visz el a meleg...
2023. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudta magát valamilyen módon hűteni?


Nekünk mikor voltak disznóink, mi az ilyen nagy melegekben fel szoktok locsolni az ól padlóját.


De azt is meglehet csinálni hogy az ól egyik sarkába beviszel neki 2-3 talicska homokot, az fölé pedig ahol a disznó már biztosan nem éri el, felteszel egy csepegtetőt ami nappal folyamatosan vizesen tartja a homokot.

2023. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Áss neki árnyékos helyen dagonyasarat , sűrűn frissítsd a vizét csorinak.
2023. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!