Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Akiknek vadállatok lopkodják/ö...

Akiknek vadállatok lopkodják/öldösik a baromfijait, azok melyik megyében laknak? És erdő mellet, falu szélén vagy pont hogy nem?

Figyelt kérdés
mindenféle nyestről, menyétről, patkányról, rókáról meg ragadozómadárról olvasok, hogy megfojtják, meg vérét szívják, elássák és egyéb a helyszínelőkbe illő módszerekkel kivégzik a tyúkokat

2012. okt. 12. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még csak ilyen "vicces" storykat hallottam, hogy a szomszéd kutyája kiszabadult, és éjszaka, valószínűleg játszási szándékból, lemészárolta a tyúkokat. Aztán újra próbálkoztam, elvitte a tyúkok felét valami betegség. Olyat is hallottam hogy budai hegyekben tartottak nyuszit, és reggelre megette egy nyest. Szóval szerintem bárhol előfordulhat bármilyen baleset.
2012. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Minden megyében előfordulnak ilyen esetek, és leginkább a falu szélén, vagy erdő mellett. Ha kevés az élelem még beljebb is bepofátlankodnak.
2012. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagymamámnál többször is történtek ilyenek. De sose tudjuk biztosan miféle állat, mert a dolgok éjszaka történnek. Ő egy falu közepén lakik. Mátra aljában van a falu.
2012. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baranya erdő és mező is van a tetesk róka,patkány,és réti sas EGYSZER VOLT hogy ki megyek az udvarban NEM VÍC és a csibe ólban ben volt a róka 5 áldozat melett az volt a híbály hógy a tyukoktol nem todót kimení
2013. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bajer ***** válasza:
Fejér-megyében erdőtől 200 m-re a falu szélén. Legutóbb tavaly ősszel volt nálam róka, sakál, kóbor kutya, 2 hónapig bajlódtam velük. Az eredmény: 10-12 tyúkom tűnt el, de legalább kinyírtam az összes rókát, sakált és egy kutyát-ezt 3 hete tudtam meg a szomszédoktól, ugyanis kutyahullát találtak nem messze a telkemtől, megnéztem és pontosan azt a dögöt láttam kb. 10 alkalommal a tyúkól körül. Sajnos errefelé rengeteg kutyát dobnak ki bunkók, akik megunták a kutyájukat, azok meg éhesek lesznek és akár emberre is támadnak. A rókák, sakálok pedig minden éjjel jöttek hetekig, aztán egyik napról a másikra eltűntek. Volt egy kifejlett róka, amit beszorítottam az ólba, bent rohangált körbe-körbe, végül nekifutásból ki tudott ugrani és elmenekült.
2013. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!