Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért ölhettek a szamarak?

Miért ölhettek a szamarak?

Figyelt kérdés
Két szamár halálra mart ma egy férfit, itt a cikk ha valaki nem hallott volna róla: [link] Azt írják, féltették a területüket. Ugyan nem értek a szamarakhoz, de nemhiszem h emiatt öltek volna. Mit gondoltok mi vihette rá őket?

2013. máj. 15. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A csődőr szamár a legjobb házőrző állat,biztos megtépi az ismeretlen vendéget.Szerintem a címben szereplő szerencsétlen szívhalált halt ijedtében,a szamarak meg csak el akarták kergetni.
2013. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valóban a terület miatt, ahogy írták is a cikkben vagy ki tudja, hogy bántak velük, lehet ütötték őket, meg voltak vadulva. Alapvetően a legtöbb, még a békésnek tűnő állatok is képesek agresszióra, ha rossz körülmények között kell élniük. Lehet a férfi rosszkor volt rossz helyen, vagy beszélni akart a szamarak tulajdonosával és nem gondolta, hogy rátámadnak az állatok.

Igazából ilyenkor csak találgatni lehet, ráadásul ki tudja, mi volt még ott, amiről nem tudunk. Amúgy nem is tudok mit szólni, eddig azt hittem ezek az állatok csak rúgni szoktak, ritkán hallkani róla, hogy egy ló megharapott valakit, de valahogy sosem láttam veszélyesnek a szamarakat. Na, majd ezek után... :D

2013. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy lehet rosszul tartották őket, és ezért támadhattak.
2013. máj. 15. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Az állatok is tudnak elmebeteg logikátlan viselkedést produkálni.
2013. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pont az miatt támadtak mert jól vannak tartva,de kevés nősténnyel és ez területvédő reakciót váltott ki
2013. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...

Kevésbé hiszem, hogy csak el akarták kergetni őket, mivel letépték a karját + sok sérülést okoztak..ez nem arra utal, hogy csak elkergetni akarták...egyébként magyar oldalon ssehol nem írják, de egy külföldi oldalon is megjelent és ott azt írják elvileg hogy elaltatják az állatokat.

2013. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!