Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hányszor ellik a koca életébe?

Hányszor ellik a koca életébe?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 2szer lehet elletni az anyát évente! De hányszor ellik életébe?
2013. máj. 26. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahányszor bebùgatják a kandisznóval!
2013. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha akarom akkor akár 10-szer is? mert valahol azt olvastam hogy 4-szer szabad elletni! vagy rosszul kérdeztem? hányszor szabad elletni?
2013. máj. 27. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy evbe max 3x, 4x mert a kocaknak is kell a malacok levalasztasa utan regeneralodasi ido amig a szervezete ossze szedi magat es mar a kihordasi idoben is leszivjak a kicsik.levalasztas utan hagyni kell egy kis idot neki.en evente 3x bugatnam max. Tobbet nem.
2013. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, szerintem bőven elég évente kétszer is! engem az érdekelne, hogy életébe hányszor szabad? valahol azt olvastam hogy 4-szer és utána vágóhíd, csak eléggé keveslem, gondoltam hátha van itt tapasztalt aki akár 10-szer is ellette az anyát
2013. máj. 28. 06:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség!van egy gazda barátom akinek disznótenyésztéssel foglalkozik,van egy törzskocája aki mar kb. 6 éve megvan neki és nagyon sok malacot hozott világra.van viszont olyan disznó is ami nem való anyának ezeket szokták egy két ellés után felhízlalni és levágni.
2013. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ennek a válasznak nagyon örülök :) mi anyának nagyon jónak tűnik, első ellése volt, de szuper anya és elég szapora is volt :) és hát nem szeretném ha egy mód van rá 4-ik ellés után vágóhídra küldeni :) Akkor remélem mivel ő is jó anya, fog még elleni jó párszor
2013. máj. 28. 11:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha jó anya nem kell levágni,kiszolgálhat titeket akár egész életében is csak rajtatok múlik.

Sok sikert és sok kis malackát!! :)

2013. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :)) örülök a válasznak :) reméljük meg lesz :)
2013. máj. 28. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:
A nagymamámnak volt egy nagyon idős kocája. Ha hinni lehet a fámának, 17 éves volt. Igaz, akkoriban évente csak egyszer ellettek. Mondjuk én is emlékeztem rá, kiskoromban lovagoltam rajta. Mindenesetre a nagyi megsiratta, amikor levágtuk. Nekem volt egy nyolcéves csüngő&lapály keverék, amit évente kétszer inszemináltam. Tovább is tartottam volna, de közben leálltunk a húsevéssel, és eladtam.
2013. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm :)
2013. máj. 29. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!