Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kisnyulak mitől pusztulnak el?

A kisnyulak mitől pusztulnak el?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja hogy lefialt 7-et az egyik anyanyulam a kicsik szépen fejlődtek de az utóbbi egy hétben 6 egyszerűen elpusztult nem volt rajtuk seb, kaptak eleget enni és inni, de reggelente amikor rájuk néztem mindig találtam legalább egyet holtan, az egyik délután észrevettem hogy az egyik kicsi amelyik délelőtt még jól volt nem bírta mozgatni a hátsó lábait. Néhány órával később el is pusztult.

Leadásra tenyésztek nyulat, nagyon kellene egy jó tanács.



2013. jún. 25. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a helyzet a májkokcidiózissal
2013. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyik napról a másikra pusztultak el, nem volt gond az étvágyukkal rendesen ettek teljesen normálisan viselkedtek.

Ja és ma pusztult el az utolsó.

2013. jún. 26. 10:41
 3/7 tazyo válasza:
szokj le az alvajárásról, vagy legalább tedd távolabb a bakót a ketrectől.
2013. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi van?
2013. júl. 1. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Bakker ez érdekes, én is nagyon kíváncsi lennék mi okozhatta. Én is gondolkodom, hogy a későbbiekben tartok nyulakat. Nekem egyik ismerősöm járt úgy, hogy vett 17 nyulat, aztán két hét alatt elpusztult az összes. Azt mondta, valami vírus lehetett.
2013. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ellet már valaha ? ha igen nem volt még ilyen?
2013. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális.
2013. okt. 9. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!