Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kecskét lehet kutyaházban...

Kecskét lehet kutyaházban tartani?

Figyelt kérdés
Most a pónimmal egy bokszban tartom, ha meg a legelőre kiengedem, 10 méter kötélre kötöm. De ha esik, akkor is jobb szeret kint lenni. Akarok venni neki valami esővédett helyet, építeni nem tudok. Thermoajtós kutyaházban lehet kecskét tartani? Törpekecském van, akkora, mint egy közepestestű kutya.
2013. szept. 3. 22:29
 1/6 anonim válasza:
Persze mindenképpen. Nekem is van otthon 2 fekete kecske.
2013. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem... nem is értem, hogy vetődött fel benned ez kérdés.
2013. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bolond vagy te?Eszedbe ne jusson!Kutyaházba kecskét tartani?Te se vagy normális..Olyan ez mintha téged egy nagyobb dobozba tartanának éjszakára.Szóval NEM!!!.

Kecske nagy mozgásigényű állat.Építs neki egy védett helyet,vagy egy betonos disznóól is elég lenne neki..Építeni nem tudsz?Hát pedig muszáj lesz..

2013. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem zárnám be, csak odatenném a házat, ha be akar húzódni az eső elől, mivel kint van napközben.
2013. szept. 5. 18:45
 5/6 anonim válasza:
Akkor sem!
2013. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most gondold már el szegény kecskét télen. Fagyoskodjon egy kutyaházban? Még a kutyámnak is van egy külön elkerített részük, pedig tacskó méretűek. előző voltam
2013. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!