Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kacsa tartás, van valakinek?

Kacsa tartás, van valakinek?

Figyelt kérdés

Regen volt japan kakasom es tyukom, most nagyon szeretnek egy kiskacsat. Az lenne a kerdesem hogy valaki nevelt mar fel kia kacsakat? Azt hallottam,hogy akit eloszor meglat azt fogja az anyjanak tekinteni. Ez igaz ? Es mit csinaljak,hogy engem lasson meg eloszor ?

Koszi a valaszokat :)



2014. ápr. 19. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk volt két kacsánk, 1 héttel azelőtt hogy levágtuk volna őket, elvitte a róka.

Értek hozzájuk. Milyen segítség kéne?

2014. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat csak a fent emlitett kerdesekre szeretnek valaszt kapni :)
2014. ápr. 19. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom facebookon te is láttad azt a kiskacsás videót,amin a férfi egy kiskacsát szárított hajszárítóval.Azt nem tudom hogy akit először meglát az lesz az anyja,de ha annyira akarsz kiskacsát akkor keltessél,vagy vegyél napos kiskacsákat.
2014. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 doboszoli ***** válasza:
69%

Vegyél napos kacsát, tedd meleg helyre, etesd, itasd, beszélgess neki sokat. Úgy hozzád fog szokni, hogy követ mint a kutya, felnőtt korában is.

"nekünk volt két kacsánk...értek hozzá.." Ezen behaltam))) Én jó néhány 10 ezres falkát felneveltem, eladtam, de még mindig tudnának meglepetést okozni. Lilikém, önbizalomban nincs hiány!))

2014. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az imprinting sokkal inkább a libában működik, mint a kacsában.
2014. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat !!:)
2014. ápr. 21. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

doboszoli:

Háát.. nekem valamiért nem tudnak meglepetést okozni.

Ment a piros kéz jel..

óhh.. önbizalomban nincs hiány ebben az egyben igazad van... :)

Hiszen milyen ember az, aki nem elégszik meg magával?

óhh már értem.. Ne Lilikémezz.. tökfej ;)

puszii

2014. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!