Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Más alomból származó kecskegid...

Más alomból származó kecskegida fog-e szopni másik gidás-szoptatós anyától?

Figyelt kérdés
Jelenlegi két 6-hetes gidám mellé fogok kapni egy szintén 6-hetes másik gidát. Kérdésem, hogy az új gida fog-e szopni a másik anyától, ill. az anya fogja-e őt szoptatni a sajátjai helyett, ha a sajátjai el lesznek már választva (ill. eladva)? Vagyis együtt tarthatók-e vagy nem?

2014. máj. 1. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, sőt kevés az esély rá. Az anya megismeri melyik az övé, szagról főképpen. Jártam már így hogy idegen gida került be van hogy engedte de többségben elverte. Cumival neveltem tovább. Bár birka mellett cuclisnak tettem be fejőseket szopták a bárányok rendületlenül, ez akkor volt ha sok bárány született viszonylag kevés anyára
2014. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nekem jobb lenne, ha nem engedné szopni, akkor nem kellene külön választani.
2014. máj. 2. 05:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk elpusztult a kecskegida, vettünk egy szopós gidát és az anya nem engedte magához. Cumival kellett nevelni.
2014. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!