Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » 3 db kecskének menyi hely kel?

3 db kecskének menyi hely kel?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 05:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, valóban, de a kecskék nem csak a kelkáposztát szeretik nagyon, hanem az édeskáposztát is, de minden növényt! Fáktól, virágoktól, haszonnövényektől messze kell tartani, mert valamilyen rejtélyből kifolyólag olyan magasan és olyan messze is képesek tarolni, aminek az elérése elméletileg álltaluk fizikailag elérhetetlen!
2014. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mekora hely kel 3db kecskének kb?
2014. szept. 26. 05:32
 3/6 anonim ***** válasza:
elférnek egy 3x3 helyen.DE kb ekkora kifutót is építettem hogy tudjanak a napra kimenni, mert ha nem legelteted akkor is szükségük van napfényre hogy egészségesek maradjanak
2014. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a hármas vagyok, viszont szarvalt kecskét nem érdemes tartani mert verekedősebb, folyamatosan zaklatja a többit. Nálam született egy szarvalt gida a tavaszal még a drótfonatot is összeszagatta a szarvával. Hamar el is adtam.
2014. szept. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat
2014. szept. 27. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem attól függ hogy mennyire verekedős hogy van e szarva...nálunk például a suta verekedősebb és ő is ügyesen szét tudja cseszni a kerítést
2015. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!