Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mennyi idő alatt felejti el a...

Mennyi idő alatt felejti el a tyúk, ha elveszik alóla a tojását?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem felejti el, mert nem tyúkeszű. Amíg a fazékba nem kerül, vissza fogja rajtad követelni.
2014. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi mindig bennhagytunk egyet (amit filccel megjelöltünk). Ezért a kotlást folytatta és további tojást rakott.
2014. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
talán még itt olvastam régebben hogy méltatlankodó hangokat ad ki mikor elveszi alóla a gazda a tojást, és most hogy kezdtek tojni a mieink is aszt veszem észre hogy sajnálja hogy elvesszük alóla, nézeget mindig maga alá, keresi, sőt még egy harcias kotlós is van aki agresszíven viselkedik de írták a kérdezőnek abban a régi válaszban hogy nem kell ezért "sajnálni" úgymond mert úgyis rövid időn belül elfelejti. innen jött hogy milyen hosszú lehet a memóriájuk
2014. okt. 24. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Én is méltatlankodnék, ha a tojásaimat piszkálnák, pedig nem is vagyok tyúk.
2014. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve észre sem veszi, hogy elveszik, mert miután befejezte a tojást, otthagyj a fészket és megy a dolgára. Nem kell ott ülni és várni, hogy megtojjon, napnta egyszer, este összeszeded a tojásokat, aztán kész. Ha a fészekben marad és kotlik, akkor meg teljesen természetes, hogy agresszív lesz, hisz ezt diktálja az ösztöne, de akkor sem élesz semmi baja, ha elveszik tőle, csak tojik másikat és próbálkozik kikelteni őket. De ősszel, ilyen időben szinte kizártnak tartom, hogy kotlani akarna egy tyúk...
2014. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!