Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Megférnek egymás mellett?

Megférnek egymás mellett?

Figyelt kérdés

Egy tehenet, két kecskét és egy lovat szeretnék együtt tartani, kb. 15x15-ös területen. Nem fognak egymásnak menni? Lehet őket így tartani? Jól fogják érezni magukat?

Köszönöm!


2015. márc. 16. 16:45
 1/5 anonim válasza:
nem értek hozzá de sztem ez a hely kicsi nekik. a kecskék azook max arrább ugranak vagy szaladnak ha ugyvan de a marha neki mehet a lónak azt tudom
2015. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megférnek egymás mellett, de a kevés hely miatt jól nem fogják érezni magukat, gondolj csak bele, hogy egy lónak mekkora a mozgásigénye.
2015. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, és mennyi lenne kb. az ideális terület?
2015. márc. 17. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a 15*15 lenne az istállójuk? vagy ekkora a karám? Mert istállónak, éjszakára oké lehet. Ha viszont ez lenne a fő tartózkodási helyük, mármint ha itt töltik terveid szerint a nap 24 óráját, akkor felejtsd el. Egy lónak önmagában kell kb 1000 m2, hogy ne legyen két nap alatt por/sársivatag a karám. Egy tehén kb pont annyit tapos mint a ló, úgyhogy nyugodtan megduplázhatod a területet.


Az sem mindegy, milyen jellemű állatokról van szó, nehogy balhé legyen a két nagy között - elég, ha mondjuk a ló túl érdeklődő vagy esetleg agresszív, ideges, és kész is a baj.

2015. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Chone ***** válasza:
#4 válaszadóval értek egyet!
2015. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!