Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nyúlban van valami haszon...

Nyúlban van valami haszon 2015-ben?

Figyelt kérdés
én dísz nyulakra gondoltam.Régen volt nyulam nagyon jól ment de azóta sok minden változott.

2015. márc. 16. 19:44
 1/4 anonim válasza:
díszben nekem nem sok hasznom volt. inkább husnyulon van olyanféle hasznod hogy te eszed meg és tudod mit evett (tehát nem tápokat adsz neki) és akkor biztos hogy gmo mentes kaján fog felnőni. és nem leszel rákos
2015. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam már húsnyúlra is.A közelemben le lehet adni a nyulat 450 ft/kilójával szerinted úgy megéri?Meg milyen húsnyúl fajtát ajánlasz ami hamar megnő Kb. 5 kilósra.

Én a pannon fehér nyúlra gondoltam.

2015. márc. 19. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon finom a nyúlhús, eladni macerás mint minden húst, de magadnak tartani érdemes
2015. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dísznyúlbol attól függ milyen fajta,mert pl egy oroszlán fejüt eladsz olyan 1500 ft értékbem,de egy szatén törpéért kérhetsz már 3000 ftot.Húsnyúlből az óriásokat ajánlanám.A pannon fehér nem tudom meddig tud hízni,csak azt,hogy gyorsan ér a vágó korba.
2015. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!