Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi lopja el a tojásokat...

Czakó Lajos kérdése:

Mi lopja el a tojásokat maradéktalanul a kotlós alól úgy hogy abszolút semmi nyomot nem hagy maga után?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel, ugyanez történik anyáméknál.
2015. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Józan Paraszt ***** válasza:
Honnan tudod ,hogy ellopják?Nem az van,hogy most pihennek és kevesebbet tojnak?Most kb a felét tojják mint tavasszal nálam is.
2015. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen a liba alatt, aztán egyszer láttam hogy a liba verte szét a tojikat. Meg állítólag ki tudja valahogy szűrni a nem fias tojásokat és a tyúk saját maga töri és eszi meg őket
2015. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na jó akkor részletesebben :Nagyon régóta foglalkozom baromfiakkal: Tudom pl hogy a patkány képes a kotlós alatt utat törni magának hogy amikor a tyúk tojik egyből a fészkébe guruljon a tojás.Tudom hogy a menyét görény stb feltöri és kiissza,de azok is nyomot hagynak maguk után.A tyúk is feltörheti de ott megmarad valamennyi héj, és tojásos lesz az alatta lévő szalma.Ha róka jött volna be ami nálunk előfordulhat nem értem mért nem vitt el tyukot.A tojások egyik napról a másikra tűntek el.Amikor a kotlós alá tettem másnapra már nem volt egy se.Volt egy másik hely amit figyelgettem mikor ül rá még egy tyúk.Direkt nem vittem be a tojásokat.Hát nem tudom én arra gyanakszom,hogy róka lehetett,de olyan aminek két lába van.Na de ebbe sem vagyok biztos. :(
2015. jún. 4. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a szomszéd
2015. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen én is egyenlőre erre gondolok,ugyanis az én szomszédom nem nagyon látszik a sötétbe.Csak abba bíztam hogy más is lehetett.
2015. jún. 7. 21:13
 7/7 anonim válasza:
Meg lett a tolvaj?
2018. máj. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!