Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért kotlik a pulykám?

Miért kotlik a pulykám?

Figyelt kérdés

Már kb 3 hónapja kotlik a drága folyamatosan, abba fogja hagyni? Mit csinálja vele hogy abbahagyja?

Enni/inni se áll fel, és az almákat gyűjti össze a fa alól és azokra ül rá.



2015. aug. 27. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Haha szegényke az almákara kényszerült...hát majd abba hagyja,de a legjobb az volna ha a saját tojásaira ülhetne...
2015. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az lenne a jó neki, de tojást se toj, és igazából jó lenne ha abbahagyná, mert oké jövőhétig kitudom hajtani a kis fészkéből hogy egyen-igyon, elvégezze a dolgát, mert tényleg magától nem áll fel ilyenekért. Félek hogy ha egyedül marad itthon egész napra akkor bizony előbb vagy utóbb valami baja lesz, mert kiszáradhat, vagy esetleg mivel keveset eszik legyengül és fogékony lesz a betegségekre.... Ajánlották már a hűtőfürdőt, amit kipróbáltam de ugyan úgy visszamegy kotlani....
2015. aug. 28. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az az ötletem hogy azt mondják és tényleg így van,ha egy kotlóst sokat idegesítenek,vagy sok stressz éri akkor abbahagyja a kotlást. Zárd be egy kis helyre ahol nincs alma amire ráüljön se fészek se semmi,legjobb talál egy betonos hely lenne ahol borító alá teszed és csak kaja meg inni való van ott. Nem tud majd mit csinálni és nagyon max egy hét múlva besokal es abbahagyja :)
2015. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavasszal az egyik tyúkot elültettük, ki is keltek a kiscsibék, de egy hét után elvettük tőlük az anyjukat. (nagyon féltette a csibéket etetni, itatni is alig lehetett tőle) Ezután a tyúk egész nyáron kotlott volt, hogy az üres fészken. Múlt héten magától abbahagyta. :)
2015. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem-értem, hát neki teljesen mindegy hol ül, egyszer az ól közepén üldögélt, volt hogy kiszedte a tojatóból a tojásokat, remélem elmúlik nála.
2015. aug. 31. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a betonos dolog jol hangzik! Csináld azt!
2015. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!