Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Naposcsibe nemet csak a...

Naposcsibe nemet csak a japanok latjak? mi a titok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
A "titok" a kis taréj kezdemény,nagyanyám is látta és nem volt japán...aszem...ja,nem volt az.
2015. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. A pofámból vetted ki az ugatást.
2015. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Mi köze ennek a japánoknak? Szerinted az összes keltető üzemben japánok dolgoznak?
2015. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nem meghatározásnak több módszere van. A kis taréjkezdemény nézése az egyik. A másik, hogy megnyomod a megfelelő helyen, ekkor kijön az ürülék szerencsétlenből, és a kloákája környékén kinyomódik egy pillanatra, ami alapján meghatározható a neme. Ezt abban a műsorban láttam, ahol a csávó mindenféle fura vagy piszkos munkát kipróbál egy időre, és ezt kamerázzák. És ott szortírozták nagyüzemileg a naposcsibéket nemek szerint.
2015. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel kisállattenyésztő a szakmám,onnan tudom,hogy ez nem egyszerű!Először is,az állatoknál ivarról beszélünk,nem pedig nemről.Valóban a japánok csinálják a tyúk fajnál.Pulyka,liba más,egyszerűbb lényegesen.Viszont vannak autoszex fajták,ahol ez a pihe,vagy a tollkezdeményből megállapítható.Ha nekem azt mondaná egy magyar,hogy ő ezt megállapítja tutira,hát.....Az engedélyezett tévedési %,2.
2015. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!