Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ti mennyiért veszitek, vagy...

Ti mennyiért veszitek, vagy vágjátok a háztáji/tanyasi csirkéket, kakasokat?

Figyelt kérdés
Elérkezett az idő, hogy a kakasokat ki kellene szelektálni, lenne is rá vevőm, de nem igazán tudom, hogy mennyiért szokták adni kilóját. 1000-2000 ft/kg-ig láttam mindenfélét, ma voltam a hentesnél, 850 volt az egész csirke kilója, bár tudja a franc az mivel volt etetve. Ez az első állományom, jól éltek, tápmentesek. Szerintetek?

2015. okt. 27. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Adjad 1000 forintért kilóját, vagy 1200-ért. Jobb a sűrű garas mint a ritka forint. Össze jön ott egy kis pénz belőle. Ha finom a húsa és olcsón adod akkor tuti jövőre is lesznek vevőid. Én így gondolkodom efelől, és így cselekszem amikor élő vagy konyhakész állatot adok el.
2015. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hol árulod a házi csirkéket, azt jó lenne tudni!
2015. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közép-Magyarország, Bács megye.
2015. nov. 1. 12:18
 4/4 A kérdező kommentje:
950 ft-ért adom végül, de így is voltak nagy sóhajok.. pedig szerintem marha jó áron kapja meg.
2015. nov. 1. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!