Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van 7 darab kisnyulam. Abbol...

Tomaso666 kérdése:

Van 7 darab kisnyulam. Abbol 4 eleg kover de a maradek 3 az sovany. Lehet hogy az anyanak nincs eleg teje? Vagy csak elelmesebbek az egyes fiak? Segitene szerintetek ha lefognam az anyat a szoptatas idejere (csak finoman)?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne fogd le az anyát, teljesen felesleges, foleg azert is, mert a nyul napjában egyszer szoptat. Attol fuggetlenul, hogy vannak sovanyabbak is, nem feltétlenül biztos, hogy nem lesznek rendben. Nekem is az idei első alombol 3 db volt, melyek jol láthatólag sovanyabbak voltak, sot addig, mig önállóan ki nem jottek a fészekből, bizony lehetett latni a bordákat is...aggódtam én is, de Mostanra már esznek mindent (1 hónaposan) es teljesen rendben vannak. A masik alom picijei meg szuletestol kezdve jol vannak. Hát van ez igy.
2016. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagyis most egy hónaposak.
2016. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!