Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Némakacsa bénulás?

Némakacsa bénulás?

Figyelt kérdés

Szóval nemis biztos hogy jó helyre írom ezt ki...

Haszonállatból afféle háziállat lett egy némakacsa.

Igen idős már szegényke de kétlem hogy ez lenne a probléma!

Szegénykének mind a 2 lába lebénult és foggalmam sincs hogy mitől... Először az egyik majd a másik... Enni még mindig eszik... Úsztatni próbáltam. Próbálkozik de semmi...


2016. márc. 16. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos eszedbe jutott már ? Attól hogy egy kacsa és nem kutya vagy macska nem kellene szenvedni hagyni .
2016. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szenvedésnek jeleit nem mutatja... Mint mondtam. Eszik rendesen. De ettől függetlenül szerintem is szenved...

2.

Ha itt laknál erre amerre én...

Akkor tudnád hogy itt egyetlen állat orvos sem megbízható...Nem egy kis tengerimalacom pusztult el miattuk...

Ezek itt egyszerűen kutyások,macskások... Ennyi.

És még azok is hullanak a kezeik között.

Ezért gondoltam hátha volt valakinek valaha hasonló...

2016. márc. 16. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vidd máshova .Ha nem tud mozogni szerencsétlen,akkor szenved,hiába eszik . A bénuláson nem fog sneki interneten keresztül segíteni
2016. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elhiheted hogy már elvittem volna valahova ha lenne értelme... És képzeld de... Egyes helyeken épp imént olvastam hogy Kálcium hiánya lehet. De foggalmam sincs hol és milyen formában tudnék neki kálciumot venni...
2016. márc. 16. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Kalciumot patikában, állatkereskedésben, vagy egyszerűen ott ahol a tápot veszed neki ott tudsz venni, érdeklődni. Én már nem egy baromfit tanítottam újra járni, szerintem ez náluk egyfajta "reuma". Rossz időben és front alatt szinte mindig van páciens.
2016. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!