Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A második tyúkomat veszítem...

A második tyúkomat veszítem el és nem értem, hogy miért nem eszik csak állandóan iszik?

Figyelt kérdés
A két tyúk elhalálozása között egy év is eltelhetett. A tyúkólat rendszeresen meszeljük évente és a betonról leszedjük a tyúkpiszkot. Úgy tűnik nekem mintha éhen halnának de az ételhez (kukorica,búza,szotyola,növény,háztartási zöldségek)még véletlenül sem akarnak hozzáérni.
2016. júl. 24. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem hívsz állatorvost?
2016. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az 5km-re lakó állatorvos 20 000ft-ért akart kijönni a kutyámhoz és erre még rájött volna a kezelés!

Gondoltam megkérdezem akik tartanak háziállatokat,hogy netán elöregedett tyúkjaim megelégelték az életüket vagy valami más van a dologban.Több tyúkom van és az eset nem gyakori.

2016. júl. 25. 08:59
 3/5 nemcso ***** válasza:
Hátha ez segít : [link]
2016. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fertőzést kaphatott.A kakasunk az általad leírtaknak megfelelően halt meg.A halála után vettem észre,hogy a nyaka belső felén hiányzott a toll (tyúkok kiszedték,de a többi toll betakarta) odapetézett a légy.Egyébként ha elég öreg akkor is csak iszik és nem eszik.A tyúkoknak sok fehérjére van szükségük (giliszta,lótetű,párizsit szoktam adni nekik),minden romlott húst megtesznek nincs bajuk tőle.A tojás miatt vissza kell juttatni nekik a készlet mert az is nagy gondokat jelenthet.Reggel előbb isznak,ekkor kell nekik mindig friss vizet adni.
2018. febr. 8. 09:13
 5/5 A kérdező kommentje:
A "készlet" helyett mészpor,tojáshéj akart lenni.
2018. febr. 8. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!