Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hol van a láma tőgye?

Hol van a láma tőgye?

Figyelt kérdés
A barátnőm mondta, hogy ő ivott lámatejet, és a tegnap vett lámámat meg szeretném én is fejni.. Csak nem találom a tőgyét, és már nagyon mérges. Lehet, hogy hím? A segítségeket előre is köszönöm
2016. aug. 29. 20:40
 1/3 anonim válasza:
A hátán?A himnek vagy a nősténynek?Mi ez giliszta hogy nem lehet látni?Miért kell tudni,meg kell fejni?Venni kell az anya mellé egy szopos borjat az megtalálja majd.
2016. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megnézted mindenhol?Vigyázat mert ha himnek fogod meg a "tögyét"és rángatni kezded lehet hogy leköp,de az is lehet hogy a végén te lehetsz a láma barátnője.Lehet hogy a barátnőd se díjazná ha him láma tejet vinnél neki.Miért nem nézted a Farmot ott voltak lámák?Nézzél dokumentum filmeket a neten az Andokban élő őslakosokrol vagy a neten keress rá fényképes részleten hogy is néz ki.Tehenet láttál már?Hasonló a felépitése.Vagy még jobb ha a barátnőded lecserélni ha már ezért mérges.Ő vett lámákat mikor semmit nem tud róluk.
2016. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OMG


Én madártejet ettem és ízlett.


Arra gondoltam, hogy megfejek pár verebet, de sehol nem találom a csecsét, pedig meg is kopasztottam őket.

Lehet, hogy mind kanveréb volt?

2016. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!