Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Összelehet engedni?

KRNAC2003 kérdése:

Összelehet engedni?

Figyelt kérdés
6 tyúkot és 1 kakast (18-20 hetessek) 2 hete vettem őket azóta külön tartottam őket az öregebbektől,de úgy hogy lássák egymást.Az öregebbek azok 9db 8 hónapos tyúk és van 2db gyöngytyúk is (azok is kb annyi időssek mint a tyúkok...azokat is nemrég tettem be közéjük ugyanígy ahogy ezeket fogom) ma kitettem őket de az öregebbek bántották a kicsiket (még a kakast is) szerintetek hadjam őket együtt vagy ne?megszoknák egymást (mégha verekednek is)?

2017. márc. 1. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
össze fognak szokni nyugodtan hagyjad, én a 30 darab csirke mellé tettem 2 újat, az elején egy ideig verték meg hajtották őket, utána teljesen beilleszkedtek. Arra figyelj, hogy az újak nem fogják tudni hogy hova kell beülni, ezért egy ideig figyeld azt is este becsukásnál.
2017. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wnagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2017. márc. 2. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!