Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nyulak takarmányozása, melyik...

Nyulak takarmányozása, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Táp+széna vagy árpa+széna.

Általában én fűszénát szoktam nekik adni és friss zöld füvet is kapnak mellé! Táp a jobb a nyulaknak vagy az árpa?



2017. jún. 10. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A táp+szèna mert a tápba több a vitamin, szükséges tápanyag
2017. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi táp+szénával etetünk, nálunk is a fűszénát kapják, illetve bizonyos időközönként (elválasztáskor pl) gyógyszeres tápot a növendékek.
2017. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Azért tettem fel a kérdést mert sokan azt mondják hogy a táptól fura íze lesz a húsának igaz ez ?
2017. jún. 10. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz szerintem, legalábbis soha nem tapasztaltam még. Szerintem a bolti nyúl is tápon él bár életemben nem ettem még olyat.
2017. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lehet arra kapni granulált nyúl abrakot, akkor én azt ajánlom. Én azzal etetek, meg szénával. Nincs benne sem hozamfokozó, sem gyógyszer. Így ha valaki szól, pl, hogy holnapra bográcsolni kellene nyúl, akkor bátran vághatom. Kb 1 héttel később éri el ugyanazt a sújt, mint a tápon nevelt.
2017. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!