Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nemreg vagtam disznot, sajnos...

Nemreg vagtam disznot, sajnos a sozoban a legyek bekoptek a csulkot. Kikelnek a larvak ebben a sos kozegben? Mindet nemtudtam eltuntetni

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki. A lėgynek kb mindegy. Bármi xarban, dögben kikel. A sós húsban is.
2017. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azok bármiben. De ha le is tudnád szedni róla, tényleg lenne gusztusod megenni olyan húst, amit már egyszer beköpött a légy? Konkrétan az már rothadó döghús.
2017. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat azert egy sozot ne hasonlitsunk a rothado doghushoz.
2017. nov. 13. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy máshogyan kéne hasznosítanod a húst. Ha megfőzöd, akkor a nyűvek elhullanak és feljönnek a víz tetejére. No, meg a kb 20 percen át tartó forralással elég sok bacit is meg lehet ölni. Nem csak a lárvákra kell gondolni, hanem arra is, hogy az előzőleg ganén mászkált légy a csülködre petézett és kórokozókat is juttatott rá.
2017. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor valamit nagyon elrontottál, ha beköpte a légy. További hasznosítás nagyon nem ajánlott.

A legyek a már bomló húsra mennek, még ha te még nem is érzed a légy akkor is érzi a szagot.

A só miatt, ha jó az arány, eleve rá se megy a légy, de ha nem forgattad, vagy öntötted le a levet amit engedett, akkor bizony az a csülök megindul.

2017. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy csülök 1-2 ezer forintot ér. Ha sajnálod kidobni, akkor én téged sajnállak.
2017. nov. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!