Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan törjem be a csirkém?

Hogyan törjem be a csirkém?

Figyelt kérdés
Szeretném ha szeretne,és ha pl bemegyek hozzájuk akkor ne szaladjon el,legalabb az az egy.Gondoltam arra hogy majd elvinném sétálni de nem tudom,szerintetek jó ötlet?Vagy ti csináltatok már ilyet?Szegény tyúkok tényleg ennyire sötétem vagy csak időt kell nekik adni?Előre is köszi
2018. máj. 6. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tyúkok hozzád képest ZSENIK!
2018. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet,de mindenkinek lehet egy esélye a másiknál!
2018. máj. 6. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd az öledbe, simogasd, adj neki valami ennivalót a kezedből. Így szelíd lesz.
2018. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
először csak ülj le a tyúkudvarba, valami finomságot dobálj nekik ha ritkán kapnak egész szemes kukoricát akkor azt, vagy szedj zöldet és etesd, ezzel megszokják hogy közel vagy és tőled jót kapnak, ezt csinálhatod úgy hogy a terményt a kezedbe veszed és onnan eteted, akkor később megpróbálhatod megérinteni, aztán ölbe venni. először ne vedd ölbe mert nem fogja szeretni
2018. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!