Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tavasztól szeretnék indiai...

Tavasztól szeretnék indiai futókacsákat, kb 10db tyúkot és legalább 2 libát, mi kell ehhez előteremtenem?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem vidékre, volt a telken sok omladozó, patkányfészkekkel teli ól, azokat elbontottam, most kell majd építenem, csak kérdés, hogy mit.. és ólon kívül sem tudom, mire van szükségük, hogy jól érezzék magukat.

Esetleges szükséges vakcinázás is érdekel.



2018. nov. 8. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ól,tyúkoknak ülőke,tojóláda, elkerített területen legyenek, etető kajával, itató a kacsáknak valami úsztató. Kb ennyi. Gyógyszerezėsėről az állatdoki felvilágosít.
2018. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "vizesek" meg a "szárazak" gyakran nem bírják egymást, különítsd el őket.
2018. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb 500négyzetméter áll majd rendelkezésükre, ha további elkülönítést igényelnek pikk pak megoldom majd akkor.
2018. nov. 8. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen patkánybiztos ólat építs, tehát ha téglából van, gond nem lehet.


A takarmányt zárd el, hogy a patkányok ne férhessenek hozzá.


A kacsákkal az a probléma, hogy a tyúkok vizét is összepiszkolják, amúgy nem bántják egymást.


Ha a futókacsát csigázásra szeretnéd használni, akkor SOHA ne adj nekik zöldet, és akkor a kertben sem fognak bántani semmit. Némelyik megeszi a krumplibogarat is, de ez szerencse kérdése.


Ültess fákat, nyáron szeretik az árnyékot. Szederfa lenne a legjobb, imádják a baromfiak a termését. Gyorsan nő, igénytelen.

2018. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!