Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Optigon jérce mennyibe kerül?

Evikiiipx kérdése:

Optigon jérce mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még optigon jércéről soha az életben nem hallottam!Pedig díszmadáár gyűjtő vagyok!Valami más megnevezése esetleg van?
2019. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy "orpington"-ra gondoltál?

Mert az egy tyúkfajta, nekünk is van.

Az ára nagyon sok mindentől függ... milyen színű, hol, kitől veszed...

Tenyésztojást lehet venni már 300 ft körül. Nekünk így lett, saját keltetésből. Nyilván akkor lesz kakas is, de ha nem kell, legfeljebb eladod vagy levágod.

Amúgy amiket én láttam, 3-4000 forinttól indultak, de láttam 12-ért is, igaz, az kakas volt, és tényleg szép.

Nem tudom, hol laksz, keress rá pl. a jófogáson, sokan szoktat hirdetni, de állatvásáron, díszmadár börzéken is van.

Esetleg az orpington klubban lépj kapcsolatba, hogy tenyésztőt tudnak-e a te környékeden ajánlani:

[link]

Hiába mondja neked valaki, hogy fú, Zalában tud baromi szép jércét eladót, mondjuk Nyíregyházáról érte menni kicsit veszteséges lenne :)

2019. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!