Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Egy tehénnek lehet adni...

Egy tehénnek lehet adni kockacukrot? Szeretik egyáltalán?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért adnál kockacukrot bármilyen állatnak? Egy fej salátának biztosan jobban örül..
2019. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha kedveskedni akarsz, akkor inkább valami egészségesebbet adj neki.


Egy almának, sárgarépának épp úgy örül, és még a fogait sem károsítja.

2019. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, így kedveskedek neki, örül és szereti is az ilyen finomságokat. Nem adtam neki cukrot, egyszerűen csak felmerült bennem, hogy vajon megennék-e, vagy szeretik-e úgy, mint mondjuk a lovak, mert azoknak is szoktak adni. Ezért kérdeztem rá :)
2019. febr. 28. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Szoktak adni a lovaknak, de nekik sem jó - fogproblémákhoz vezet, azok pedig emésztési zavarokhoz. Nagyon érzékeny állatok.


Tényleg inkább valami egészségeset adj neki, nagyon fog örülni :)

2019. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 raklógecmő válasza:
0%
300 mikro felett érdemes és hasznos is a minap Droppoltam a sajatomnak egy triplacseppes shivat és karamellás kókuszos jeges gintonicot adott első fejésre
2019. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No, az almával jobb lesz vigyázni, kedves 3-as. Olyan részeg lesz tőle, mint a tök. A bendőjében ugyanis megerjed.
2019. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!