Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A malacokat hogy szoktassam...

A malacokat hogy szoktassam másik helyre pottyantani?

Figyelt kérdés

Van két malac,és legelőször kitettem a kakilyukat hogy oda csináljanak mindig,ne bentre,de most megint be pottyantottak,szerintem mikor herélés volt akkor. Bentre hiába szórom én le földdel,szalmával semmit nem ér mert durja meg amúgy is érzi a jó szaglásával.


Fő kérdés!


Hogyan szoktassam vissza az eredeti aknázó helyükre, és hogyan szoktassam ki onnan ahova most aknáznak?

Hallottam olyat hogy,hipós vízzel mert azt nem szeretik,de nem tudom hogy jó ötlet-e, én meszes vízre gondolnék hogy azzal,de igazából itt vannak a tapasztalt emberek, kérlek segítsetek!!


Ma már a régi fajta önetetőbe is sikerült,most ezt a nagy vasdobozt is majd mindig takarítgassam,hát nem szívesen.


Az nem sokat ért hogy én kitakarítom lapáttal,érzik a szagot még utána is, tehát ide kéne valamit kitalálni,hogy elnyomja a szagot, és ne oda csináljanak.


2019. ápr. 30. 15:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Tehát volt 1 hét hogy kintre csináltak csak és tök jó volt.
2019. ápr. 30. 15:53
 2/2 kovács lászló1997 ***** válasza:

Tehát oda tragyaznak ahol feküdni kéne nekik?

Én mindig ki zártam őket,és egy adott helyre raktam a trágyát bent az ólban 2-3 nap alatt meg szokták

2019. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!