Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek barbarnak nevezhet...

Szerintetek barbarnak nevezheto az, aki otthon vagja le a tyukjait?

Figyelt kérdés

Van ket baratnom, aki olyan, de olyan hiszteriat rendezett, amikor epp csirket vagtunk, mert ok vegetarianusok...


Az egyik pillanatban azert sirnak, mert a bolti hus tele van antibiotikummal, es hogy ok azt sosem ennek meg, de ha meg azt latjak, hogy a hatit OTTHON NEKUNK kell levagni akkor elszall az agyuk, es alltkinzo barbar vagyok mert nem hagyom elni a haszonallatot, amit etelnek neveltem.



2019. jún. 19. 13:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Ne törődj a barmokkal, se a véleményükkel, gond letudva!


Engem azért neveztek állatkínzónak, mert nem etettem a szomszéd lovait (6 hektáros legelőn van neki 2db, a ló meg egy legelő állat, de a hölgy szerint a ló nem eszik fűvet), mondtam neki, hogy elviszem egy takarmányboltba és vásárolgathat kedvére. Itt kikelt magából, hogy miért ő fizessen nem az ő lovai, nah bumm!

2019. júl. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Mindenki másképp hülye! Ne törődj senkivel! Ha valakinek baja van Veled az még mindig csak az ő baja! ;-))

A haszonállat azért van termetve, hogy az ember hasznára legyen! Viszont ehhez hozzá tartozik az is, hogy jó gazdája legyél.

A vegáknak meg meséld el, hogy valaki/valami biztosan megeszi az állatokat, ha nem Te, akkor majd a kukacok, férgek eszik meg. De valaki biztosan megeszi, ez így működik.

2023. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!