Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A tevék tudnak ugrani?

A tevék tudnak ugrani?

Figyelt kérdés
Én nem tudnám elképzelni, hogy egy teve csak úgy ugrik egyet, olyan gyengének tűnnek a lábai.

2019. júl. 18. 13:44
 1/5 anonim válasza:
89%
Ha a www.teveclub.hu weboldalon regisztrálsz és ott kérsz egy saját tevét, akkor ott - sok más között - ugrálni is megtaníthatod a saját tevédet.
2019. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%

[link]

Ez félig-meddig ugrálás szerintem :/

2019. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
amikor tavaly marokkóban voltunk apám három ujját belenyomta egy teve seggébe akkor az megugrott rendesen:D
2019. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapja valaki struccot nem tudok elképzelni ugrani
2019. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Gyengének? :) A teve brutálisan erős állat, bár tény, hogy inkább szívós, de rettentő erős!

Nem szeret ilyeneket csinálni, mármint hirtelen nagyobb erőt kifejteni, ügetni, sőt vágtatni is tud, de nem szereti. Naponta maximum 2-szer lehet rávenni rövid vágtára. De simán képes napokis megállás nélkül gyalogolni, étlen szomjan a sivatagban.

Szóval ha tud vágtatni, akkor gyanítom ha nagyon akarna, tudna ugrani is.


Egyébként úgy tudom, az összes szárazföldi emlős közül kizárólag az elefánt nem tud ugrani.

Nekik másképp van összerakva a mozgásuk, az inak, izületek nem alkalmasak arra, hogy ugorjon.

Egyébként vágtatni se tud, csak "sietni".

Ügetésnek se lehet nevezni, futásnak se, ez egy speciális elefántos sietés.

2019. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!