Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ezt meg tudná magyarazni...

Ezt meg tudná magyarazni nekem valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Ez mégis miféle viselkedésforma, amit ez a teknős gyakorol? Csak kíváncsi vagyok, mert eléggé lesokkolt. Szerintem rendkívül felkavaró, de lehet, csak számomra...:'D



2019. dec. 10. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ki az a szadista, pszichopata. De azt tudom, hogy nem normális.

Ránézésre ez egy lágyhéjú teknős, aki szabadulni szeretne, de a videó vágásokból ítélve

fiatal, kamaszkorú lehet a tettes, aki közben hokizott. De, azt sejtem, hol, mikor fog megjelenni.

2019. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, engem ez rohadtul felkavart, gondolom azért is mert van teknősöm, akit nagyon szeretek. Aki ilyet csinál egy állattal, közönséges szadista. Legközelebb emberrel fogja.
2019. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem értem, mi történik a videón. Én azt hittem a teknős magától csinál valamit...
2019. dec. 16. 00:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyet önszántából biztos nem
2019. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem "el akarja kapni" a vizet?
2020. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megvan! Párszor megnéztem, a videó vissza van tekerve.

Valaki feltette a csapra a teknőst, szerencsétlen meg próbálja magát fenntartani, aztán leeseik. Persze mindezt visszafelé

2020. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!