Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan fogjak ki egy siklót...

Hogyan fogjak ki egy siklót egy mély vízből?

Figyelt kérdés
Eszem ágában sincs bántani (tudom hogy védett) csak anyukám nagyon fél tőlük, mert a falunk végén van egy ki betonozott forrás szerű és benne tanyázik 4 víziskló, akiket persze elvinnénk egy másik forráshoz, hogy jól érezzék magukat. Esetleg valami szerkezet amivel ki tudnám fogni?(ott lakunk a forrás mellett

2020. júl. 8. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Boccs, hogy ilyen későn írok, remélem már megoldódott, de hátha valaki még olvassa.

A vízisikló nem bánt, ha nincs más választása, akkor halottnak tetteti magát. Szerintem meglehet fogni, de én sem szívesen teszem, viszont nálunk van horgásszák, de esetleg valami hálóval is meglehet oldani. Egyszerűen kihalászod és átviszed a forráshoz.

2020. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 15. 17:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!