Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kicsi (szerintem már van...

A kicsi (szerintem már van másfél, 2 hónapos) sisakos kaméleonom egyik szemét becsukja, mozdulatlan, az előtte elhaladó tücskök sem keltik fel az érdeklődését. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Három nap múlva lesz 1 hete, hogy nálam van, eddig minden teljesen jól ment. Ma reggelre látom, hogy a lámpa feloltás után is ugyanúgy van, jobb esetben az egyik szemét kinyitja, másikat nem. Szemei nem árulkodnak vízhiányról, rendesen permetezek is. Nálam még nem vedlett, talán vedleni fog hamarosan és azért van ez?

2020. aug. 25. 09:28
 1/3 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Szerintem belement valami a szemébe, esetleg egy növény megszúrhatta neki.

Nem látod gyulladtnak a szemét?


Csatlakozz facebookon a sisakos kaméleon tartók csoportba, ott is tudnak jókat mondani, ha felteszed a kérdést, képet is tudsz csatolni, lehet más lát rajta valamit.

Elég segítőkész ott mindenki, tedd fel ott is ezt a kérdést minél hamarabb, ne szenvedjen a kamid.

2022. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
ja, ez augusztusi kérdés, nem láttam xd
2022. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
..ráadásul tavalyelőtti
2022. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!