Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Exoterra UVB LED izzók -...

Exoterra UVB LED izzók - Többi lent ?

Figyelt kérdés

Milyen színben világít? (mondjuk UVB 200-as, 26W-os)

Mennyi ideig tart, mire beindul és utána is fog ingadozni a fény?

Szobában próbálta már valaki?



2021. jan. 7. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit fehérebb a látható fénye, mint a melegítő lámpának, de messze nem olyan erős. Kb. fél évig sugároz UV - t. Azt nem tudom ezalatt egységes e a kibocsátás, de a természetben sem az, úgyhogy szerintem ez nem baj. Rögtön beindul, nem olyan, mint egy régi ízzó.

Rá van írva, hogy az állatnak kb. milyen messze kell lennie, hogy hatásos legyen. És érdemes fektetve használni. Az sem árt ha egy tükröző foglalata van.

2021. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És akkor az ebben a videóban szereplő jelenséget mivel tudod magyarázni?: https://www.youtube.com/watch?v=H2vZNLoG3hM


Miért érdemes fektetve használni?

2021. jan. 7. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Mivel kéne? Az ember elmondja a videóban, hogy vannak gyorsan induló és lassan induló ízzók, nekem ezek szerint gyorsan induló van.


Azért érdemes fektetve használni, mert lógatva a fény nagy része oldalra távozik. Érdemes hozzá egy tükröző foglalatot is beszerezni.

[link]

2021. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem! A videót tekintve felületes voltam.


Nagyon szépen köszönöm a magyarázatot!

Hasznos értékelés leadva!


Szép estét!

2021. jan. 7. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Viszont kívánom.

2021. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!