Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az anakondák milyen gyakran...

Az anakondák milyen gyakran esznek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha jólemlékszem 1 évig is kibirják élelem nélkül.
2021. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

De nem egészséges 1 évig nem etetni, attól is függ milyen fajta anakodna.

Egy zöld anakondának mondjuk 3-4 hetente elég.

2021. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mekkora zsákmányt ejtett magának legutóbb. Ha egy tisztességes szarvast, hasonló méretű állatot bekebelezett, akkor valóban bírják hosszabb ideig. Egy nyuszi csak a fél fogukra elég.
2021. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha téged enne meg vagy egy kisebb szarvast akkor 2 hónap is elég lenne szerintem, ha egy nyulat, akkor 3-4 hét, ha egy patkányt akkor pár nap, ha egy szarvas bogarat, már másnap éhes. Nyilván meg van a határ, mert nem nyelhet le egy elefántot hogy 3 évig ne keljen enni (max a kisherceg című regényben), de azért érdemes elég nagyot adni, ami nem megerőltető neki lenyelni, de jól lakik.
2021. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
24%
Kiírtanám az összes undorító ge**s kígyót
2021. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak az idióta embereket irtanám ki, te vagy az élő példa, sokan vannak
2021. jún. 18. 11:31
 7/7 anonim válasza:
33%
Ja,hogy így ebből az egy mondatból már vágod ,hogy idióta vagyok.Te kötöttél bele az emberbe egy vélemény miatt, akkor ki az idióta? Azért van különbség ember és hüllő között. Köszi,hogy kinyírnál fa**fej.🤘🏻🤘🏻🤘🏻
2021. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!