Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol érdemes venni (párduc)kamé...

Hol érdemes venni (párduc)kaméleont?

Figyelt kérdés

Szeretnék én is tartani egyet, de nem tudom, hogy honnan érdemes beszerezni egyet. Megbízható tenyésztőtől szeretnék, és olyat, ami nem a legdrágább, hanem egy középkategóriás árú kis állatot.

Megköszönöm, ha leírjátok a tapasztalaitokat, vagy hogy ti mit tudtok erről :)



2021. febr. 2. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nekem nincs ilyen állatom, de a chameleon farm egy megbízható tenyészetnek tűnik. Voltak kérdésim az állatokkal kapcsolatban és meg is válaszolták őket a youtube csatornájukon. Ezen kívűl ahogy a videókból láttam jól tartják az állataikat csak egy kikötésem lenne: a flexárium. A flexárium az egy hálós falú terrárium ami légáramlást biztosít nekik ami a kaméleonoknak különösen fontos. Így egészségesebbek lesznek és tovább is tudnak élni. (Mivel nem ragadnak meg a baktériumok) Az, hogy ebben nem marad meg a pára meg a hőmérséklet egy badarság. Kérdeztem már meg itthoni embereket és ők simán fel tudták tartani. Ezen kívűl nem látják a tükörképüket sem és ha rá süt a nap nem sülnek meg benne. Ja és olcsóbb is. Na de vissza az eredeti kérdésre. (Bocsi nekem ez a flexárium a mániám. Ha a tartás is érdekel írd meg. És ha tájékozótsz szerintem ne magyarul hanem angolul youtubon tedd.) Attól függ, hogy mennyibe kerül egy kaméleon, hogy milyen fajta és milyen nemű. Én egy hímet ajánlanék mert könnyebben kézhez szoknak bár igaz a nőstényeknek kisebb hely kell. A sisakosok 6000 Ft-ba kerülnek. A párducoknál a hímek 75 000 Ft-ba míg a nőstények 20 000 Ft-ba kerülnek kb. Bár ez a színváltozattól is függ. És ne feledd ha érdekel a tartás is kérdezz bátran! Én személy szerint a külföldit támogatom tehát ha nem tudsz angolul lefordíthatom neked. Szia!
2021. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!