Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tartsak kaméleont??

Hogyan tartsak kaméleont??

Figyelt kérdés

Tizen évvel ezelőtt volt már kaméleonom.Akkor nem én etettem. Nagyon szerettem, de a tücskökkel sokszor meggyűlt a bajom. Volt, hogy kiszöktek. A legnagyobb bajom az,hogy írtózom a rovaroktól/bogaraktól:(

Van olyan,aki így is bevállalta a kami tartást? Hogy oldjátok meg az etetését?

Van egy dzsungel szobám,tele növényekkel,ott lakna neki való terráriumban.


2021. febr. 22. 19:24
 1/2 anonim válasza:
100%

A terrárium a legmegfelelőbb. Szerintem jó, ha vannak növények a környezetében.

Tanácsim: - A terráriumban legyen egy faág, amire esetleg rámászhat.

- Győzd le a félelmeidet, kell adj neki bogarakat, rovarokat.

2021. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

nekem 5 éves koromban volt először kaméleonom, akkor persze még irtóztam a rovaroktól és bogaraktól. Mi egy laposfejű csipesszel etettük, amikor kukacokat raktunk be neki, amikor pedig tücsköket kapott, azokat egyszerűen megfogtuk. Nem akarlak riogatni, de ha irtózol az ízeltlábúaktól, akkor javaslom, hogy az étkezéseket árgus szemekkel figyeld, mivel nekünk volt olyan, hogy 1 kukac meglógott, és a terrárium aljába befészkeltem magát, majd kikelt, és egy csótány lett belőle. Most azt mondhatják, hogy miért nem takarítottuk ki a terráriumot. Nos, a válasz az, hogy nem vettük észre, hogy 1 kukac eltűnt. Ez egyébként azért is veszélyes, mert a nagyobb rovarok árthatnak a kaminak.


Ui.: idővel legyőztem a bogáriszonyomat ;)

2021. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!