Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék egy kígyót, már...

Szeretnék egy kígyót, már nagyon nagyon régóta. Mindent én vennék neki, szüleimnek semmit nem kellene. A, szobamban tartanám a terrariumot szóval nagyon nem is látnák. Mégsem engedik meg. Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy? Mit mondanak, miért nem engedik meg?
2021. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Minek a kígyó?Ha fiú vagy,van már egy a lábad között,ha pedig lány,akkor majd lesz.
2021. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Annyiszor kérdezted már, kaptál vagy 100 választ. Ha eddig nem engedték, ezután se fogják. (Gondolom nem csak itt nyomatod, hanem nekik is.)

Rosszul vagyok a kígyóktól, ha sírva könyörögnél, 1 évig te takarítanál, 0 zsebpénzzel, kitűnő bizivel, akkor se engedném. Ha a szüleid is viszolyognak, vagy félnek, hogy gimi után ott marad nekik, NEM FOGOD TUDNI ŐKET MEGGYŐZNI. Van ez így, albérletbe se rajonganának érte, szóval ehhez még csak gyereknek se kell lenni. Lesz majd saját otthonod, ott majd lesz kígyód.

2021. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem, akkor nem.

Ha felnőtt leszel és elköltözöl, annyi kígyót tartasz, amennyit szeretnél.

2021. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megértem persze.

Amúgy kedves 3. most írok először. És igen nekik is mondom nem csak itt. Azert is szeretnék most mert már tényleg nagyon-nagyon régóta szeretnék. és nem nem félnek tőle csak simán nem akarják megengedni.

2021. márc. 8. 15:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogd fel hogy nem. Majd a saját házadba azt veszel amit akarsz.
2021. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem félnek tőle, miért emelted ki, hogy a szobádban lenne, nem is látnák?

Teljesen mindegy, ha mondtad nekik többször, a válasz az, hogy nem, akkor nem.

2021. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azzal győzd meg hogy neked ez fontos, és csodálod ezt a lényt. Én is így vagyok vele. A 2es válaszoló egy idióta. Nekem csak jelképes a szexualitással. Olyan értelemben hogy fontos hogy ellenkező nemű anakonda legyen, és felkínálkozok tápláléknak. Az a legszebb halál. Remélem szorítás nélkül lenyel. Mond azt a szüleidnek hogy öngyilkos leszel ha nem engedik. Ez használni fog, mert biztos szeretnek.
2021. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szüleid miért nem szeretnék?

Nem bíznak benned, hogy gondját viseled?

2021. márc. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert azt hiszik ez csak valami morbid korszak nálam...
2021. márc. 12. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!