Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A leopárdgekkóm nem eszik,...

A leopárdgekkóm nem eszik, kissé le van gyengülve és folyton csukva tartja a szemét mit tudnék csinálni? többi lent

Figyelt kérdés

Pár napja került hozzám egy kis pár hónapos leopárdgekko, nem akar enni akárhogy is próbálkozok már 3 éjszakája. Mikor hazahoztam evett két lisztkukacot és azóta semmit. Nem tudom mi baja lehet, de aki tudja vagy tud tanácsokat adni kérem írja meg kérem.

Most egy 60×30×40-es terráriumban(a teteje szellőzik és az oldalán is van szellőző), homok van alatta, melegítőlámpával világítok, van bent neki bújónak kókusz és két nagyobb farönk aminél szokott bújkálni az árnyékában, lisztkukaccal etetem, azzal amivel etették a hüllőboltban.

KÉREM HA VALAKI TUDJA MI BAJA VAGY HOGY MIT TUDNÉK MÁSHOGY CSINÁLNI, KÉREM ÍRJA MEG. Válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 25. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hőmérséklet, páratartalom rendben? Általában ezekkel szokott lenni a gond. Akitől vetted, biztosan szívesen segít, hogy optimális körülményei legyenek a gekkónak.
2021. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet a páratartalom a baj, sokat segítettél!
2021. márc. 25. 09:11
 3/3 valaki valahol 013 ***** válasza:
Írtam privátban
2021. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!