Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Most lesz teknősöm, milyen...

Most lesz teknősöm, milyen lámpát vegyek hozzá, és melyik weboldalról?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szárazföldi vagy vízi teknős? Azon belül milyen fajta?
2021. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szárazföldi, görög teknős
2021. ápr. 15. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A lámpa mindegy, az ízzó a lényeg. Persze a wattok számára nem árt ügyelni. Egy terebélyesebb olvasólámpa is jó, ha nincs pénzed speckó terráriumi lámpára. UVB ízzó kell ami a napfényt utánozza. Csak kisállatkereskedésekben lehet megkapni. Már ha nem netről rendeled. Az eladó segíteni fog.

Kell még egy hőforrás is amit vagy talajfűtő kábellel, fűtőkővel, vagy további egy lámpával kell megoldani. Síma ízzószálas olcsó halogén izzó kell hozzá, a ledizzók és az energiatakarékosak alig bocsájtanak ki hőt magukból.

2021. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Vízi teknősöm van, így konkrét terméket nem tudok ajánlani.

De:

Én a Serától szeretek rendelni, mert könnyen elérhetőek telefonon / mailben, általában meg is van nekik a termék, amiről a webshopban ezt állítják, ha pedig mégsem, akkor időben szólnak és visszatérítik az árát (sajnos a jelzések ellenére hiányos készletek / gyatra tájékoztatás nekem nagyon sok másik webshopon problémát okozott égőrendeléskor).

Itt találsz jó UV-B égőket, de őszintén szólva nem tudom, szárazföldi teknőcnek melyik jó.

[link]

Úgy tudom, kell még neki melegítő infraégő is (at itt viszont nem látok). Javítsatok ki, ha tévednék.

2021. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!