Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gyakran eszik egy...

Milyen gyakran eszik egy felnőtt királypiton?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy 3 év körüli királypitont, kb 1 kilós.

Elvileg idén egyszer etették (elfelejtettem kérdezni mennyit adtak neki). Levedlett nálam, próbáltam volna etetni de nem néz a kajára. Beteg lehet? Inni iszik, kakilt is már..


Egy ilyen idős kiralypiton milyen gyakran kellene hogy egyen?


2021. jún. 11. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A kaka után, hőmérséklettől függően, 1 héten belül vadászni kezdenek.
2021. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már kellene, hogy egyen. Kérdésedre válaszolva neki kb. 1.5-2 hetente kéne ennie. Ideiglenesen emeld meg a hőmérsékletet és a páratartalmat nála, aztán meglátod, hogy hogyan reagál rá(valószínűleg megjön az étvágya, ha nincs komoly baj).
2021. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Már bocsánat azèrt amit most mondani fofok. De nem tűnsz valami pitont tartó profinak. Ez hanyadik kígyód? Mondd, hogy nem az első!!!! Mert ha az első, a lehető legrosszabb választás a királypiton. Nagyon finnyás, ès nehèz tartani. Nem nagyon szokott izgatni, hogy kinek hanyadik xy állata van. De ez egy olyan dolog, hogy már inkább megkèrdezem. :\. Nem baj.... Ha kèrdèsed van, nekem írhatsz nyugodtan, volt már pár kígyóm. (Bár most pókozom, szóval azokról is kèrdezhetsz ha gondolod)
2021. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pont hogy nem nehéz tartani:)

Kezdő kígyónak pont jó ,nincsenek nagy igényei és baráságos:)gyerekek mellé is ajánlom bár ha gyerek mellé akkor baby pitonnal kezdeném,velük együtt nőne fel:)

Esetleg még a gabona siklót tudom ajánlani kezdőknek


A kérdezőnek: fagyasztott patkányt adsz neki vagy élőt? Lehet hogy a fagyasztottal van a baja próbáld meg az élőt hátha bár a kérdés óta azért remélem sikerült megetetned:)

2022. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!