Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Két pézsmateknősnek mekkora...

Két pézsmateknősnek mekkora akvárium kell?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptuk őket egy akváriummal együtt (50 cm hosszú, 20 cm magas és 25 cm széles és van egy kicsi kb 25 cm széles és 15 cm hosszú kijáró nekik)

Nem tudom, ez nekem elég kicsinek tűnik.


Az lenne a kérdésem hogy ettől mennyivel kell nekik nagyobb?

Vagy ez elég nekik? Elég lusták, a nap nagy részét végigülik, van mikor elkezdenek "futkározni", és akkor úgy sajnálom őket, hogy ilyen kicsit a helyük.


2021. júl. 5. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Üvegessel lehet csináltatni nekik nagyobb helyet.
2021. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inkább megveszem a boltba készen a helyüket. Sok kudarc ért ilyen rábízott munkával kapcsolatban (pl madárröpde). (a röpdét magam csináltam meg, az akváriumot már azért nehezebb lenne)


Még arra gondoltam, hogy a kertbe egy kis tavacskába lennének? Nem lenne tele szúnyoggal meg békával? :(

2021. júl. 5. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem értek a tekikhez, csak az akva miatt írtam (én üvegessel csináltatom majd a 122 L-est).


De a kerti tó jó ötletnek hangzik, én legalábbis lájkolnám, ha teknős lennék :)

Remélem valaki ír majd valami jó tippet erre.

2021. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 nagyon meg szeretném próbálni azt a kis tavat, de itt lakunk a Tiszától néhány kilóméterre, és félek hogy az udvaron 2x annyi szunyog lenne.. A tekik miatt pedig a vizet be se lehetne vegyszerezni.

De azért köszi a megerősítést :)

2021. júl. 5. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!