Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Királypitonom az egér mellé...

Királypitonom az egér mellé lenyelt véletlenül egy hüvelykujj köröm méretű háncsot lehet baja belőle? Belepusztulhat? Kiszedni nem tudtam már sajna nem is nagyon engedte ugye bár, van rá esély hogy természetes úton távozik ?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezért nem szabad a helyén etetni!

2021. júl. 28. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz baja, nyugi.
2021. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Lehet baja tőle, de legtöbbször nem lesz. As sem mindegy, mekkora a kígyó. Egy 50 centis kölöknek nagyobb valószínűséggel lesz baja, mint egy kifejlett, nagy állatnak.

De legtöbbször persze nem lesz baja. Tenni most már nem tudsz semmit, reméljük a legjobbakat.

Tényleg jobb, ha kiveszed a fakéregről, mikor eszik, vagy akár az is, ha egy vastag nejlont (pl. szétvágott nejlonszatyor) vagy szövetdarabot beteszel, és azon eteted, utána meg kiveszed.

Igaza van az elsőnek abban, hogy nagyon ritkán okoz ez gondot, de láttam már olyat (kurta pitonom pusztult el bélelzáródás miatt), hogy okozott, és ha az ezerből egy pont a te állatod, akkor nem fog az vigasztalni, hogy a többi 999-nek nem lett baja...

2021. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!