Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Túlèli a teknősöm?

Túlèli a teknősöm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Törtènt egy kis baleset a tekimmel. Valószínű az akváriumában beütötte valahogy a páncèlját mert alul van egy törès/repedès, vèrzett is de már elmúlt. Bekentük betadinnal ès most egy lavorba van mert nem szeretnènk hogy elfertőzödjön. Szerintetek túl èli? Ha esetleg valami nagyobb baja lenne vagy nem lenne jól akkor mutatna jeleket? Mármint nem tud mozogni vagy ilyesmi.?
2021. szept. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Állatorvos nincs 500 km-en belül, gondolom, se közlekedés, meg szegények vagytok, plusz kiskorú vagy, és a szüleid nem segítenek. Minden okot felsoroltam, amiért innen gyógyíttatnád, ahelyett, hogy állatorvoshoz vinnéd?
2021. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt az eggyet eltaláltad hogy nincs a közelben állatorvos. De azèrt köszi hogy a kèrdèsre válaszoltál.🙂
2021. szept. 15. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

A teknősök szokták vedleni a páncéljukat. Lehet hogy ez természetes..

https://www.youtube.com/watch?v=Y4HAipSsEYA&t=166s&ab_channe..

2021. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell ahhoz szomszédban lennie az állatorvosnak, hogy felhívd.
2021. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hívtam már, nem vette fel. Holnap újra felfogom. De mielőtt olyanokat írsz amelyeket teljesen felesleges, előtte kèrdezz! Köszönöm:)
2021. szept. 15. 18:14
 6/8 A kérdező kommentje:
#3. Igen azt tudom. De olyankor tudtommal nem vèreznek, de lehet èn tudom rosszul. Remèlem nem lesz semmi baja, majd holnap megírom a fejlemènyt! Köszönöm a válaszodat!
2021. szept. 15. 18:16
 7/8 anonim válasza:
Na mi történt?
2021. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt kint az orvos! Adott neki antibiotikumot, ès hát annyit mondott hogy a szervezetèn múlik hogy meg marad e vagy sem.
2021. szept. 19. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!