Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tomott mar valaki gabonasiklot...

Tomott mar valaki gabonasiklot? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
1 1/2 honapos gabona siklom nem akar enni..az egerre ra sem nez,sot mintha felne az elelemtol:(hallottam hogy kicsi siklonak lehet adni tucskot is...fontolgatom nagyon a megtomest is..van valaki akinek hasonlo gondja volt?
2010. szept. 10. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Elörről vagy hátulról?
2010. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es most viccesnek erzed magad? a sex kategoriat mashol keresd!!!
2010. szept. 11. 06:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha lehet ne tömd,mert az nem tesz jót neki.Lassabban nő mint amelyik magától eszik.Tedd bele egy kicsi dobozba a szopósegérrel együtt(ha az élőtől fél öld meg,vagy adj neki felengedett fagyasztottat[bocs egy hülyén hangzik :])

Ahogy hallottam ez kb 90%os hatékonyságú.Ismételd amég rá nem veszi magát,hogy megegye.Ha mégsem eszik vagy nem éhes,vagy beteg.

Szerencsére az én kicsimmel nincs gond,pénteken vettem 3 hónapos,eleven,jóevő :)

2010. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hello,mar azt is proballtuk,a fagyasztottra gondoltam:))felmelegitettuk de nem hajlando enni...azt mondtak ha nem eszik meg kell tomni kulonben kepes ehen pusztulni:((( nem tudom mit csinalhatnank meg vele..semmikep nem szeretnem ha elpusztulna
2010. szept. 13. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!