Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy tudok terráriumi hátteret...

Hogy tudok terráriumi hátteret csinálni ?

Figyelt kérdés
Egy tüskésfarkú varánuszt szeretnék benne tartani osb lapból csináltam terráriumot és annak szeretnék hátteret ahova fel tud mászni miből csináljam és hogyan ? Azt akarom h kemény kegyen mivel elég erős körmei vannak nem akarom hogy szét kaparja
2022. febr. 8. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nyomdában kinyomtattatsz egy magas felbontású képet és hátulról ráragasztod a terrárium falára.
2022. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék amire az állat fel is tud mászni nem sima képet akarok
2022. febr. 8. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Hungarocelből szokják megformázni a szigetet majd bevonják cementtes cuccal akryllal meg festhető de natur is szép -nekem volt szakàllas agàmàmnak de én készen vettem.nem mertem magam nekiàllni..jo ha a sarokba van egy rejtett rés a zsinoroknak melegitő talajfűtés làmpa passz attol függ milyen àllat lesz benne..
2022. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 J Olah Attila válasza:
2022. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!