Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan lehet elűzni a háztól...

Hogyan lehet elűzni a háztól a kígyókat?

Figyelt kérdés
Tele van az udvarunk kígyóval amit nagyon nem bírok. Már rengeteg mindent próbáltam, vettem ultrahangos kígyó riasztót ami miatt tele lett a kert pockokkal, hoztam macskát ami megfogja az egeret, hogy ne legyen zsákmány kígyónak, vannak kutyáim akiket konkrétan az se érdekel ha a lába között megy el a kígyó, napról napra egyre több kerül elő már szinte mindent amit lehet elbontottunk de mellettünk közvetlenül búza van a másik oldalon pedig hatalmas gaz van amit a szomszéd nem akar levágni. Mivel ezek védett kígyók/ siklók gondolom nem lehet kiírtatni őket csak úgy. Hova kihez forduljak, hogy ezek a kis jószágok elmenjenek innen? Vagy ki az aki befogja ezeket? Köszönöm a segítséget előre is

2022. máj. 26. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Sikló. Hacsak nem mondjuk Ázsiában élsz.
2022. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol a tehervonatozott lucernatakarmányba élsz te, hogy ennyi kígyótok van???
2022. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő tud segíteni:

[link]

2022. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szólnék a jegyzőnek* a szomszéd dzsumbuja miatt, a búzával nem tudsz mit tenni.

*ha nem intézkedik, pár siklóval megajándékozhatod...

2022. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
De miért bosszant? én örülnék neki, ha sok lenne a sikló, az azt jelenti, hogy van biológiai egyensúly, és ÉLET a kertben.
2022. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sünöket kell telepíteni a kertbe :)

Egy mongúz is megoldás lenne, de az nem opció..

2022. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha sikló akkor a légynek sem ártanak(illetve csak nekik)én is örülnék ha lennének kigyóim kertben persze csak siklók.Egyébként beszélj egy hivatásos vadőrrel az majd tudhat segiteni.
2022. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 qkker1 ***** válasza:
73%
Hol élsz, hogy ennyi kígyó van? Magyarországon sehol nincs akkora kígyópopuláció, ami zavarhatná az embereket.
2022. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
rengeteget vagyok az erdobe a mezon de hosszu evek nem lattam meg a kornyeken. te hol laksz?
2022. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
95%
A kérdező nem tudom hol él..én tegnap Fonyódon láttam az erdős részen illetve a házakhoz közel egy olyan 1,5-2 méter körülit..azt én sem tudom megmondani mivel nem értek hozzá hogy ártalmatlan siklo vagy valami más valaki megunta és szélnek eresztette mert ugye vannak aki tartanak otthon mint "háziállat"/az már egy más kérdés hogy én ezt is ellenzem/
2022. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!