Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A madár póknak milyen akvárium...

A madár póknak milyen akvárium kel? És mivel kell etetni és egy héten hányszor?

Figyelt kérdés
ha az akváriumába nagy köveket meg vastag fákat teszek az úgy jó lesz?? és neki valamilyen lámpa kell a megvilágításhoz??
2010. szept. 21. 16:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
terrárium kell neki nem akvárium. a boltban ahol veszed tuti emg tudják mondani mi kell bele
2010. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
nekem van 3 madárpókom...elmondom hogy én hogy tartom őket. minden eggyes póknak van 20cm széles és 30 cm magas akváriuma...az enyém tücsköt eszik, és én külön vettem nekik egy ilyen kis "alagút félét" a terráriumba, amibe tudnak mászni.
2010. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

1: madárpóknak nem akvárium kell, hanem terrárium, illetve vivárium


2:a madárpókok elég passzív (de egyszerre fantasztikus!!!!:)) állatok. a passzívitást arra értem, hogy előfordul, hogy napokig nem mozdulnak, tulajdonképpen lazsálnak, el vannak magukkal. (persze lehet kivétel, hallottam már olyat, hogy ha Őkelmének-a póknak- nem "tetszik" a terkó, egész egyzserűen átrendezi-komoly!!!)a máéret nem probléma egy 30X25X25ös terkó már bőven elég egynek (egyet tarts benne!) tulajdonképpen a faj kiválasztása alapján kell berendezned. VAnnak talajlakó, bokor, illetve fán lakó pókok és üregekben lakók. a talajlakóknak értelemszerűen magasabb (5-10cm-vel) terkó kell, fákkal, ágakkal, a talajlakóknak beraksz valamiféle fakérget, követ (ami alá elbújhat). a tárnalakóknak meg úgy csináld, hogy majdnem a terkó tetejéig megtöltöd földdel, kb 7-8 cm-t hagysz meg, és ceruzával fúrsz egy lyukat az egyik sarokba (valszeg azt fogja hazsnálni/továbbépíteni)


3.: kisebb rovarokat esznek, iletve néha-néha egy-egy patkányt/egeret. viszont, amit nem evett meg, mindneképp vedd ki, mert csak stresszeli Őkelmét.:)


4: szeretik a sötétet, ergo lámpa nem kell... viszont egy bizonyos hőmérsékletet kell tartani.


5: van egy jó oldal a témában, válaszd ki, milyen állatkád lesz, és az alapján rendezd be! az oldal neve:

[link]


remélem segítettem!:) sok boldogságot Vele!

2010. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és tucsköt hol veszel neki és menyibe kerunek vagy te othon fogod ? és minden nap adsz neki??
2010. szept. 21. 17:16
 5/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a tipped a további tippekre is kiváncsi vók
2010. szept. 21. 17:19
 6/13 anonim válasza:
állatkereskedésben is lehet venni... de nem kell nekik olyan drasztikus menniység... de tényleg elmondják a boltban... vagy azon az oldalon, amit ajánlottam:)
2010. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És a terrárium teteére kell valamit tenni hogy ne mászon ki??
2010. szept. 21. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy kis rácsos tetőt vettem neki a tetejére, mert nehogy kimozduljon, de azért legyen elegendő levegője:)
2010. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egereteszik
2010. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És mien időnként kell takarítani és hogy??
2010. szept. 21. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!