Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mien hüllőt válasszak?

Mien hüllőt válasszak?

Figyelt kérdés
van egy leopárdgekkóm.elég nagy terráriumban van, szeretnék mellé még valami állatot.siklót vagy valami másik gyíkot vagy valami ilyesmit.persze van még egy terráriumom,úgyhogy ha olyna állat lesz akkor persze külön raknám őket.de a terráriumokat egybe is lehet nyitni.szobámban sok fa bútor,zöld növények,zöld falak,miniszökőkút van és jól nézne ki valami egzotikus.túlnagy óriásakármit nem szeretnék mert az itthoniak kiakadnának.valami barátságos,nyugodt,nemtúl aktív,esetleg amit lehet simogatni(kishugom miadt)
2010. szept. 21. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Válassz abból a pénzből inkább egy helyesírási szótárt! Miadt báz!
2010. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi ez télleg jótanács volt de nekedis lehetne jobb dolgod minthogy nekem irogasd a fa.zságaidat.ha nem értesz ehez a témához akkor ne irogassad a bu.iságaidat, hameg igen akkor normális segítséget vártam, mert én ehez nem értek.
2010. szept. 22. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél törpe comodoi varánuszt, azt nemhogy csak simogatni tudnátok, de imádja, ha csókolgatják, főleg a végbélrózsája környékét... ( a helyesírási szótárral én is egyetértek.)
2010. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sisakos kaméleon,

Leguán,

(Madárpókok),

Tokee,

Nappali gekkó

2010. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában egy hím és kettő-három nőstényt szoktak egy terráriunba össze rakni, mert a hímek elpusztítják a riválist, a nőstények jól össze férnek egymással. Ne tedd másik fajjal össze.
2010. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kameleont ne. Stresszes, és nagyon macerás
2020. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!